DELTA SECURITY, firma której warto zaufać!

Agencja Ochrony Osób i Mienia DELTA SECURITY

 
Nasza firma prowadzi działalność gospodarczą od 2000 r. na podstawie Koncesji wydanej przez MSWiA, zgodnie z Ustawą z dn. 22.08.1997 r. o Ochronie Osób i Mienia. Jesteśmy profesjonalną i rzetelną firmą, wyspecjalizowaną w kompleksowej ochronie osób i mienia. Oferta firmy obejmuje stałą lub doraźną ochronę fizyczną obiektów przemysłowych i handlowych, hurtowni, sklepów i targowisk, budynków biurowych i banków oraz domów, hoteli, placów budowy i innych. Oferujemy również ochronę imprez masowych, konwojowanie wartości pieniężnych i inkaso, konwojowanie przedmiotów wartościowych i ładunków specjalnych. Opracowywanie planów fizycznego i technicznego zabezpieczenia zgodnie z Ustawą o ochronie osób i mienia z dnia 22 sierpnia 1997 roku i przepisami wykonawczymi w tym zakresie.
 
Ofertę uzupełnia projektowanie i montaż systemów telewizji przemysłowej oraz systemów alarmowych, sygnalizacji włamania i napadu, monitorowanie systemów alarmowych drogą radiową oraz cyfrową, systemy kontroli dostępu, kontrola czasu pracy, a także konserwacja oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny systemów.
 
Gotowi jesteśmy sprostać oczekiwaniom Państwa, mając przede wszystkim na względzie dobro powierzonego mienia i Wasze bezpieczeństwo. Stawiamy wysokie kryteria przy doborze pracowników, takie jak: przygotowanie zawodowe, nienaganne opinie, predyspozycje i umiejętności.

Zdobyte doświadczenie oraz wykorzystanie najnowszych osiągnięć technicznych z dziedziny ochrony zapewnia wysoką skuteczność naszych działań. Ciągły rozwój firmy pozwala na realizacje zadań. Środki oraz sposób realizacji zlecenia dobieramy ściśle do wymagań stawianych przez Zleceniodawców z uwzględnieniem budżetu przeznaczonego na ochronę. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, udzielimy wszelkich informacji i wyjaśnień odnośnie interesujących Państwa spraw.